اخبار شرکت

استخدام ۹۵ درصدی نیروی بومی در شرکت فولاد جهان آرا

استخدام ۹۵ درصدی نیروی بومی در شرکت فولاد جهان آرا

مدیر منابع انسانی شرکت فولاد جهان آرا اروند در گفتگو با روابط عمومی این شرکت از استخدام ۹۵ درصدی نیروهای بومی شهرستان های خرمشهر و آبادان خبر داد.

آقای محمد کعبی پور ضمن اشاره به اینکه شرکت فولاد جهان آرا اروند یکی از شرکتهای تابعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بوده و در جهت محرومیت زدایی از منطقه و به کارگیری نیروی متخصص بومی به بهره برداری رسیده است، گفت: این شرکت اولین آزمون استخدامی جهت راه اندازی شرکت را آذرماه سال ۱۴۰۰ برگزار کرد و طی آن ۱۰۸ نفر نیروی متخصص جذب نمود که ۹۵% از این استخدامی ها بومی شهرستان های آبادان و خرمشهر و ۵% مابقی نیز از نیروهای متخصص صنعت فولاد سازی در استان خوزستان می باشند.
وی افزود: فرآیند برگزاری آزمون بدین صورت است که پس از انتشار آگهی استخدامی در سایت رسمی شرکت، روزنامه های کثیر الانتشار محلی و درج آگهی در سطح شهر های خرمشهر و آبادان، اقدام به برگزاری آزمون توسط سازمان سنجش می شود و در ادامه دو تا سه برابر ظرفیت مورد نیاز اعلام شده پس از کسب امتیاز قبولی و تایید مدارک هویتی به مصاحبه ی تخصصی دعوت شده و نهایتا از پذیرفته شدگان معاینات طب صنعتی جهت سنجش سلامت جسمی، توانایی انجام کار و روانشناسی اخذ شده و در ادامه برای دیدار با هیئت مدیره شرکت معرفی می شوند. همچنین انجام مراحل گزینش و اخذ تاییدیه حراست از ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از دیگر الزامات استخدامی است.

آقای کعبی پور از برگزاری آزمون استخدامی دوم شرکت فولاد جهان آر اروند در روزهای پایانی مهر ماه سال جاری خبر داد و افزود: دفترچه ی آزمون نیمه اول مهرماه منتشر خواهد شد که طی آن ظرفیت استخدامی ترجیحا به نیروی بومی تخصیص داده شده است و نتایج آن بر روی سایت سازمان سنجش بارگذاری خواهد شد.

شایان ذکر است که ملاک بومی بودن؛ شهر محل تولد، شهر محل تحصیل(حداقل ۲ مقطع) و یا احراز حداقل ۵ سال سکونت در شهرستان می باشد.
از آنجا که شفاف سازی بعنوان اصل اول در پایه گذاری این شرکت می باشد، لیست نفرات جذب شده به همراه شرط احراز بومی بودن آنان در وب سایت رسمی شرکت نمایش داده خواهد شد.

در پایان یادآور می شود که ایجاد و نشر هرگونه محتوای کذب علیه شرکت توسط هر شخص یا ارگانی در صورت عدم توان در اثبات آن، پیگرد قانونی خواهد داشت.

بازگشت به فهرست اخبار