مناقصه

مناقصه – امور مدیریت کالا و انبارها

 

شرکت فولاد جهان آرا اروند در نظر دارد اقدام به برگزاری مناقصه عمومی به منظور جذب پیمانکار جهت انجام امور مدیریت کالا و انبارها ( واقع در شهرک صنعتی خرمشهر ) به شرح خدمات ذیل نماید.

 

دریافت کالا و تجهیزات در مبادی ورودی کارگاه، هدایت آنها به انبارها , انجام OPI بازگشائی بسته ها و کنترل آنها) , دسته بندی و چیدمان آنها در محل های ذیربط , نگهداری , کنترل و به روز نمودن موجودی کالا و تجهیزات پروژه , صدور حواله برای تحویل آنها به پیمانکاران اجرائی و دریافت اقلام بازگشتی از آنها , کنترل موجودی دوره ای و موردی , پردازش اطلاعات توسط نرم افزار مورد تایید کارفرما , و بالانس متریال( Material Balance) با پیمانکاران اجرائی پس از اتمام کار آنها و ارائه گزارشات مرتبط با هر یک از فرآیند های گردش کالا به کارفرما براساس دستورالعمل و مدارک پروژه.

معیارهای مورد نظر جهت شرکت کنندگان در مناقصه به شرح ذیل میباشد:
۱ . ارائه سابقه انجام حداقل دو کار مشابه
۲ . داشتن نیروی باتجربه و مورد نیاز موضوع مناقصه
۳ . توانایی مالی متناسب با حجم کار محوله
۴ . توانایی مدیریت و برنامه ریزی انجام کار

از کلیه شرکت های واجد شرایط جهت شرکت در مناقصه دعوت به عمل آورد. کلیه متقاضیانی که تمایل به شرکت در مناقصه مذکور را دارند می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۰۷رزومه کامل خود (soft copy, cd,….) را همراه با نامه اعلام آمادگی به آدرس خرمشهر، خیابان فردوسی، نبش کوچه گلشن، پلاک ۳۰، شرکت فولاد جهان آرا اروند، واحد بازرگانی – بخش برگزاری مناقصات ارسال فرمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

  • راه های ارتباطی 

تلفن تماس: ۵۳۵۱۲۳۷۱-۰۶۱ داخلی ۶۱۲  ، فکس: ۵۳۵۱۲۴۱۹ -۰۶۱

www.ajs.co.ir

بازگشت به فهرست اخبار