مناقصه

تامین کسری پایپینگ، اتصالات و شیرآلات

شرکت فولاد جهان آرا اروند درنظر دارد تامین کسری پایپینگ، اتصالات و شیرآلات شامل ,Pipes, Tee Reduction, Valve Ball Tube, Sleeve, SAE Flange, simple Joints, Reducer, Racor, Gasket, Flexible, Flange , etc. مناقصه بصورت عام را با مشخصات ذیل بین واجدین شرایط برگزار نماید.

معیارهای مورد نظر جهت شرکت کنندگان در مناقصه به شرح ذیل میباشد:
۱ .قادر به تامین تمامی اقلام مندرج در پکیج خرید باشد.
۲ .گواهینامه ساخت مربوط به هر آیتم از سوی تامین کننده ارائه شود. این گواهینامه تضمین کننده ساخت و تست بر اساس استاندارد موردنظر خریدار است که در قسمت فنی مدرک خرید به آن اشاره شده است.
۳ .گواهینامه متریال ) جنس ( مربوط به هر آیتم از سوی تامین کننده ارائه شود. این گواهینامه تضمین کننده تهیه مواد اولیه مطابق با مشخصات مورد نظر خریدار است که در قسمت فنی مدرک خرید به آن اشاره شده است.
۴ .ارائه list Reference قابل قبول از سوی تامین کننده به نحوی که در پروژه های مشابه و با احجام مشابه سابقه درخور توجه و مناسبی داشته باشد.

کلیه متقاضیانی که تمایل به شرکت در مناقصه مذکور را دارند می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۳۰ کامل خود (soft copy, cd,….) را همراه با نامه اعلام آمادگی به آدرس خرمشهر، خیابان فردوسی، نبش کوچه گلشن، پلاک ۳۰، شرکت فولاد جهان آرا اروند، واحد بازرگانی – بخش مناقصات ارسال فرمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

  • راه های ارتباطی 

تلفن تماس: ۵۳۵۱۲۳۷۱-۰۶۱ داخلی ۶۱۰ و ۶۱۲ ،  فکس: ۵۳۵۱۲۴۱۹ -۰۶۱

www.ajs.co.ir

Lotfi-m@ajs.co.ir

[elfsight_click_to_call id=”1″]

بازگشت به فهرست اخبار